Nathan Peterson International s.r.o.

ASISTENT SPRÁVY POJIŠTĚNÍ
Pro našeho významného klienta, přední leasingovou společnost, hledáme kandidáta na pozici Asistent správy pojištění pro Správní oddělení.

Popis pozice:

  • Správa pojistných smluv (reporting pojišťovnám, kontrola vyúčtování pojistného a provizí, správa klientských požadavků)
  • Písemný i telefonický kontakt s klienty, obchodníky a pojišťovnami
  • Spolupráce na projektech souvisejících se správou pojištění
  • Testování úprav informačních systémů dle zadání
  • Hromadné zpracování dat (import/export dat v systémech a MS Excelu, hromadné změny sazeb, reporting)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ
  • AJ základní
  • MS Excel na pokročilé uživatelské úrovni (práce s daty, funkcemi, kontingenčními tabulkami; práce s makry výhodou)
  • Komunikační schopnosti a asertivní vystupování
  • Samostatnost a schopnost analytického myšlení

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • Spoustu firemních benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, kafeterie, mobilní telefon, vzdělávací kurzy, firemní akce etc.)
  • Dobré finanční ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
  • Možnost profesního růstu, osobního rozvoje, work-life-balance
  • Zajímavou a různorodou práci