Nathan Peterson International s.r.o.

ADMINISTRACE POHLEDÁVEK
Pro našeho významného klienta, přední leasingovou společnost, hledáme kandidáta na pozici Administrace pohledávek korporátního financování.

Popis pozice:

  • Správa pohledávek obchodníků
  • První kontakt pro pohledávky pro dealerskou síť
  • Zadávání požadavků financování do interního IT systému pro správu pohledávek
  • Komunikace s dealerskou sítí, dealery, oblastními prodejními manažery a KAM pro financování prodejců
  • Odpovědnost za určený obchodní region, reporting
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost MS OFFICE
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Příjemné vystupování, proaktivní a proklientský přístup
  • Přátelskou osobnost s kladným vztahem k číslům

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • Spoustu firemních benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, kafeterie, mobilní telefon, vzdělávací kurzy, firemní akce etc.)
  • Velmi dobré finanční ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč
  • Možnost profesního růstu, osobního rozvoje, work-life-balance
  • Zajímavou a různorodou práci