PRÁCE NA MÍRU

Manažer pro klíčové zákazníky
KonekTel

Náplň práce:

  • Identifikace projektů a obchodních příležitostí u klíčových zákazníků
  • Stanovení a implementace optimální obchodní strategie získání projektu či obchodní příležitosti
  • Tvorba nabídek a jejich prezentace zákazníkovi
  • Vedení obchodních jednání a komplexní zastřešení jednotlivých obchodních případů
  • Odpovědnost za smluvní zajištění projektů
  • Identifikace a získání nových zákazníků pro dlouhodobou spolupráci
  • Dodržování interních pravidel obchodního reportingu
  • Získávání informací o zákaznících, průzkum trhu a monitoring konkurence
  • Komunikace s dodavateli a přímé objednávky zboží dle požadavků zákazníků/trhu
  • Vyjednávání o cenách, optimalizace nákladů

Minimální požadavky:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou, případně VŠ
  • Praxe v oboru vítána
  • Orientaci ve smluvních dokumentech
  • Schopnost samostatně se rozhodovat a nést zodpovědnost, proaktivní přístup
  • Organizační schopnosti, flexibilitu, odolnost vůči stresu
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem, min. úroveň B1/B2
  • Odolnost proti stresu
  • Dobrou uživatelskou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Nástup co nejdříve

Nabízíme:

  • Práci v renomované stabilní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Odpovídající plat
  • Firemní telefon
  • Firemní notebook
  • Možnost dalšího vzdělávání

Nástup: Ihned