NET and GAMES a.s.
 
 
 
 
Account manager do bezva obchodního týmu
Díval jsi se někdy na úspěšně rozjetý projekt a toužil ses stát jeho součástí? Baví TĚ, když všechno šlape jako hodinky, firmě se daří a zákazníci jsou spokojeni a vrací se? Pokud ano, jsi TY, koho hledáme.

Koho hledáme? Kolegu do party i skvělého obchodníka, se zajímavou, i když třeba krátkou zkušeností z obchodu. Dobrá angličtina je podmínkou, musíš se v angličtině domluvit i napsat e-mail. Měl bys už mít za sebou nějaká jednání s obchodními partnery. Řidičský průkaz považujeme za samozřejmost.

Je pro tebe důležité zapadnout do týmu? Pokud ano, tak obchod a vše, co s ním souvisí, tě musí bavit. Máš nos na nové příležitosti, potřeby a přání zákazníka jsou ti nadevše, vždy najdeš nějaké řešení. Jsi samostatný, umíš si práci zorganizovat.  A pokud jsi tělem a duší sportovec, jsi náš člověk.

Jaký bude postup, když to u nás vyjde? Zpočátku budeš spolupracovat se seniorním kolegou z obchodního týmu a seznámíš se podrobně s našimi produkty a zákazníky. Část týdne strávíš v kanceláři, část na služebních cestách (ČR a Slovensko). Časem dostaneš na starost i zahraniční trhy a vycestuješ do zajímavých a netradičních lokalit. Naše zákazníky budeš spolu s námi hýčkat, navrhovat pro ně ta nejvhodnější řešení. Občas zpracuješ cenovou nabídku, leckdy i smlouvu k obchodnímu případu. Bude to hodně týmová práce, kromě kolegů z obchodního oddělení budeš komunikovat i s našim vývojovým týmem.

Jestli chceš vědět, co u nás dělá obchodník, přečti si rozhovor s naším obchodním manažerem Martinem na https://kariera.kajot.cz/martin-nosko/.

Proč bys to měl u nás zkusit?

  • U nás se rozhodně nudit nebudeš. Každý den bude jiný. Nahlédneš pod pokličku netradičního byznysu.
  • Dostaneš příležitost zapracovat na svých obchodních dovednostech.
  • Najdeš u nás zajímavou skladbu benefitů a výhod (výkonnostní a mimořádné odměny, věrnostní benefity, dovolená navíc, sick day, pružnou pracovní dobu, občerstvení na pracovišti a další).
  • Samozřejmě telefon, notebook a další.

Chceš vědět ještě víc? Dej nám o sobě vědět, jsme společnost téměř neomezených možností.