Znalecká kancelář Dr. Ludvíka, s.r.o.

Osobní asistentka ředitele Znalecké kanceláře
Pracovní pozice je vhodná též pro studenty Nástup nejpozději v březnu 2018

Náplň práce:

  • zajištění plynulého chodu kanceláře
  • jednoduchá příprava podkladů a dokumentů pro různá jednání
  • zápisy ze schůzek
  • samostatné zajištění marketingových akcí a občerstvení
  • vyřizování korespondence a správa datových schránek
  • vedení pokladny

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • zodpovědnost, loajalitu, samostatnost a flexibilitu
  • pokročilá znalost práce s počítačem a MS Office
  • ochota učit se novým věcem
  • znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • pracovní dobu 20hod./týden
  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci v centru Prahy
  • Nadstandartní dovolená
  • Bonus v případě spokojenosti

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu: office@znaleckakancelar.cz, nebo skrze tlačítko ODPOVĚDĚT, které je umístěno pod inzerátem.

Těšíme se na Vás.