PRÁCE NA MÍRU

Finanční specialista Praha
Realitní kancelář STING

Baví Tě čísla, finance a hledání ideálních řešení? Pak čti dále :-)….

  • STING Finance, sesterská společnost Realitní kanceláře STING, zabývající se zprostředkováním financování nemovitostí, pojištěním a investicemi, hledá pro posílení týmu kandidáty na pozici "Finanční poradce” pro pobočku v Praze.
  • “U nás jsou lidé motivovaní a spokojení. K jejich vynikajícím výkonům přispívá příjemné pracovní prostředí a podmínky, které u nás máme “

Tvoje náplň práce bude:

  • vyřizování úvěrů na bydlení, včetně pojištění a investic
  • komplexní finanční poradenství

Co Ti nabízíme?

  • zajímavou práci,
  • příjemné pracovní prostředí a prima kolegy,
  • kontakty na klienty realitní kanceláře,
  • široké portfolio finančních produktů,
  • programové vybavení (simulace),
  • informační servis,
  • zajímavé finanční ohodnocení aneb odměny bez limitu,
  • možnost dalšího profesního růstu,
  • systémový přístup ke zvyšování odbornosti,
  • zázemí sesterské Realitní skupiny STING,
  • marketingovou a IT podporu ….
  • … a další

Co od Tebe čekáme?

  • čestné jednání a spolehlivost,
  • chuť posouvat sebe i společnost vpřed,
  • prokazatelné zkušenosti v oblasti finančního poradenství,
  • zkušenosti se zpracováním úvěrů na bydlení,
  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • přirozeně aktivní a proklientský přístup,
  • příjemné vystupování,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Odpověděl jsi ANO na výše uvedené otázky? Líbí se Ti to? Výborně.

Právě Tebe hledáme a potřebujeme!

Už teď se těšíme na Tvůj životopis s fotografií a motivační dopis!