PRÁCE NA MÍRU

Mzdová účetní
INDUS, spol. s r.o.

POPIS VYKONÁVANÉ PRÁCE:

  • Do našeho týmu hledáme posilu na pozici mzdová účetní.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ ekonomického směru bez praxe nebo středoškoláky s min. 1 rokem praxe na obdobné pozici.

Náplň práce:

  • Zpracování mezd pro cca 500 zaměstnanců
  • Zabezpečení přihlášek, odhlášek na ZP a SSZ
  • Vedení mzdové agendy zaměstnanců
  • Realizace exekučních (insolvenčních) srážek ze mzdy
  • Komunikace s úřady, pojišťovnami, exekutory, soudy
  • Spolupráce s provozním a personálním oddělením

NABÍZÍME:

  • Dlouhodobé uplatnění ve stabilní společnosti
  • Kompletní zaučení pro absolventy
  • Práci v pracovním poměru na dobu neurčitou
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Stravenky
  • Týden dovolené navíc
  • Plně hrazená MultiSport karta

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Min. roční praxe na obdobné pozici nebo VŠ
  • Znalost MS Office (zejména Excel)
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Výbornou znalost práce na PC