Práce pro lepší BUDOUCNOST

Administrativní výpomoc v kanceláři
PONDER a.s.

Požadované dovednosti
" samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
" nadstandardně kvalitně odváděnou práci
" příjemné vystupování a velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
" znalost alespoň základů AJ výhodou (máme anglicky hovořící klienty)
" kladný vztah k relaxaci a sportu výhodou
" zkušenosti s MS Office podmínkou (tvorba tabulek)
" psaní všemi deseti výhodou, znalost obchodní korespondence výhodou
" ŘP sk. B a vlastní vůz výhodou

Náplň práce:
" Výpomoc s všeobecnou administrativou v kanceláři a účtárně
" Výpomoc na recepci wellness centra (obsluha zákazníků, drobný úklid)
" Pochůzky po úřadech a zajišťování nákupů (zásobování recepce)
" Tvorba a vedení různých přehledů, tabulek
" Účast na pravidelných poradách
" Vyřizování e-mailů

Nabízíme:
" Možnost i zkráceného úvazku
" práci ve velmi příjemném exkluzivním prostředí
" platové ohodnocení od 15.000,-Kč čistého za HPP
" zaměstnanecké benefity a výhody
" dlouhodobou spolupráci