Práce pro lepší BUDOUCNOST

Operátor/ka CNC soustruhů
Katring spol.s r.o.

Náplň práce:
*Obsluha CNC vícevřetenových automatů.
*Orientace v jednoduché technické dokumentaci dílů.
*Kontrola a základní měření rozměrů obrobků.
*Skládání výrobků pro mezioperační přepravu.
*Doplňování materiálu do zásobníků strojů
*Udržování pořádku a čistoty na pracovišti
*Vedení výrobní dokumentace

Požadujeme:
*SOU/SŠ –NENÍ však PODMÍNKOU!!! OBSLUHY ZAŠKOLÍME!
*Stačí si věřit a chtít se učit nové věci. O ostatní se postaráme my!
*Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu ve dvanácti hodinových směnách (krátký/dlouhý týden).

*Svědomitost, spolehlivost, pečlivost, minimalizaci množství zmetků.

*Čistý trestní rejstřík
*Zdravotní způsobilost

Nabízíme:
*POUHÝCH 15 PRACOVNÍCH SMĚN / MĚSÍC a 15až 16 dnů doma
*Budete-li si chtít VYDĚLAT VÍCE- všechny ostatní směny za příplatky!
*Nástupní plat 25.000,-Kč( po třech měsících zaškolení, garantujeme skokový platový nárůst) + příplatky (soboty, neděle, svátky, přesčasy)
*Příspěvek na stravu - dotované stravenky
*Zlevněný tarif mobilního operátora
*Po zkušební době: a) Náborový příspěvek 5000,-Kč
b) Tři sady firemního oblečení + pracovní obuv
c) Možnost dalšího profesního a platového růstu

d) Vyšší třída = automatické navýšení platu.
e)Budete u nás pracovat a doporučíte svého známého, který u nás odpracuje minimálně 6 měsíců, pak Vy obdržíte jako poděkování, zvláštní bonus 10.000Kč.

Přátelství 1084/5, 10400 Praha 22