Slevomat.cz, s.r.o.
 
 
 
 
Superwriter/Copywriter
Spolkli jste v dětství pár kostiček ze scrabblu a od té doby se z vás sypou fórky k popukání? Nudná klišé před vámi berou nohy na ramena a hrubky si rovnou vážou oprátku?

V tom případě si natáhněte spodky přes kalhoty, oblékněte superhrdinský plášť a přileťte k nám tak rychle, jak můžete.

Do týmu našich superwriterů hledáme posilu – odvážlivce, mezi jehož schopnosti patří ostrovtip a brilantní znalost češtiny. Budete psát výstavní texty bez vycpávek a plnit jimi náš web, který denně navštíví přes 200 tisíc lidí. Denním chlebem se vám stane také stylistický a gramatický boj se záludnými podklady, které přihrávají naši obchodní partneři. 

Jak vypadá náš tým?

Nudit se s námi rozhodně nebudete. A jestli patříte mezi superhrdiny, kteří jsou zároveň tak trochu trhlí, je to jedině plus. Pája totiž ve své hlavě chová zabijáckého kocoura a Bára se čas od času změní v klavírní virtuosku a přímo na klávesnici přehraje vaše jméno. Sandra bude s železnou pravidelností hlídat, abyste nehladověli a šli na pořádný oběd, a Luboš vám zase předvede super trik s vodou přímo na stole (samozřejmě, že na vašem – svůj potřebuje suchý).  A to všechno nám toleruje Katka, která se stará o to, abychom zábavu občas proložili prací.

Na téhle pozici vás čeká zejména:

 • Psaní textů k našim nabídkám, které mají pobavit zákazníky a zároveň sdělit vše podstatné stručně a jasně.
 • Stylistická úprava a korektura textů u nabídek, které si naši obchodní partneři zadávají sami.
 • Spousta kreativních činností, kterými si zpestříte práci. Zapojíte se do příprav materiálů na veletrhy i akce, kde se Slevomat prezentuje (např. Se Slevomatem na závodiště do Chuchle). Sem tam si zkusíte vymyslet soutěž pro naše zákazníky.
 • Společné brainstormingy v týmu copywriterů, grafiků a markeťáků nad tím, co nového, bláznivého či užitečného vytvořit.

Jaké superschopnosti byste neměli postrádat:

 • Lásku k psaní
 • Samostatnost a pečlivost, která jde ruku v ruce se zodpovědností za odevzdané texty
 • Výbornou češtinu
 • Schopnost vyjádřit velké věci na malém prostoru
 • Ostrovtip
 • Dobrou náladu
 • Týmového ducha (v copytýmu fungujeme jako parťáci, když je třeba, práci si rozdělíme)
 • Výhodou je zkušenost s psaním pro web a vysokoškolské vzdělání v oboru (žurnalistika, lingvistika atd.), ale pokud máte psaní v krvi, i bez titulu a praxe máte šanci

Superwriterská zkouška

Jsem superwriter.“ Pche! To by o sobě mohl říct každý. Pokud nás o svých schopnostech chcete přesvědčit a kvalifikovat se tak do užšího výběru copyhrdinů, pošlete nám úvodní hlášky na kávu s dortem, hodinu virtuální reality a masáž, jak to znáte ze Slevomatu (celkem tedy 3 úvody o 1-3 větách, které najdete psané v nabídce vždy větším písmem).

Právě hláškami nám ukážete, že máte smysl pro nadsázku a vašim textům nechybí smysl pro humor ani styl. Jak by mohly vypadat?

Znáte rozdíl mezi tchyní a býkem? Namíchnutá tchyně to nandá vám, namíchnutého býka si vychutnáte vy.
Kdyby se paintballové kuličky přestaly holit, stal by se z nich angrešt. Naštěstí všechny dbají na svou aerodynamiku!

Přiložte max. 2 ukázky vlastních textů a vše spolu s životopisem zašlete na mail prace@slevomat.cz a v kopii na katerina.linhartova@slevomat.cz.