PRÁCE NA MÍRU

Dělník dálniční údržby - řidič, Rudná
Ředitelství silnic a dálnic

Náplň práce

  • Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu pozemních komunikacích
  • Zajišťování zimní údržby pozemních komunikacích, údržba krajnic, vozovek, sekání travních porostů kolem komunikací, čištění příkopů apod.
  • Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů
  • Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu
  • Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou dálnice

Požadujeme:

  • Střední odborné vzdělání s výučním listem
  • Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. C, E
  • Dopravně psychologické vyšetření
  • Čistý rejstřík trestů
  • Samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Po zapracování přiznání osobního příplatku
  • 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky
  • Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín nástupu

  • Od 1. 2. 2018 nebo dle dohody

Pracovní poměr

  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky

  • 6. platová třída dle NV ČR č. 341/2017 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, zvláštní příplatek, příplatek za směnný provoz. Dále  možnost osobního příplatku a odměn.