PRÁCE NA MÍRU

Řidič - Pravidelná linka Brno
Východočeská dopravní a.s.

POPIS POZICE

  • řidič kamionové dopravy / střídač
  • řidič kamionové dopravy (CZ – D – CZ)
  • všechny víkendy volné
  • každý druhý den více než 12h denního odpočinku v Brně
  • převážení výměnných nástaveb

POŽADUJEME

  • řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E
  • ADR podmínkou – případné školení zajistíme včetně úhrady
  • schopnost a ochotu pracovat
  • přizpůsobivost - práce v pravidelných turnusech
  • časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost

NABÍZÍME

  • pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • technické zázemí vlastního servisu pro kamiony
  • vlastní čerpací stanici
  • moderní vozový park MAN, DAF, VOLVO, SCANIA převážně Euro 6
  • pravidelné linky po celé Evropě
  • profesní školení i nad rámec zákonných povinností

Benefity:

  • bonusy/prémie, prémie za ekonomickou jízdu, mobilní telefon, výhodné tarify pro soukromé účely