Rockaway Capital SE
 
 
 
 
HR GENERALIST
Kdyby Hloupý Honza měl náš portál, tak by možná jeho pohádka vypadala jinak. Náš Chytrý Honza umí nabídnout nejchytřejší srovnání všech finančních produktů na trhu, ale tím nekončí.

Troufáme si říct, že jsme nejrychleji rostoucí firmou na trhu s finančními produkty. Chytrý Honza patří pod silnou skupinu Rockaway, která je na trhu vnímána jako přední hráč v oblasti inovací. Co to znamená pro tebe? Že budeš o krok před konkurencí a budeš se podílet na budoucnosti finančního byznysu.

PROČ HLEDÁME?

O naše produkty je stále větší zájem a naše týmy se rozrůstají. “Včera” start-up a dnes firma o 90 lidech a přiznáváme, potřebujeme zkušeného HRistu. Pokud nehledáš Human Resources, ale Human Relations, tak čti dál. Máme pro tebe jedinečnou příležitost!

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

 • Nastavení HR procesů – nechceme se zavalit byrokracií a procesy, ale zároveň si uvědomujeme, že díky naši velikosti, už jsou zkrátka potřeba. Budeš mít volné ruce a velký prostor pro realizaci. Něco již funguje a stačí jen zkorigovat, zbytek můžeš od začátku nastavit.
 • Péči o stávající zaměstnance – startupový duch u nás stále vládne, motivaci máme velkou, do práce chodíme rádi, přesto podpora rozvoje a vzdělávání by se hodila. A určitě tě napadne spousta dalších činností, jak přispět k osobnímu růstu a spokojenosti všech kolegů.
 • Nábor – rosteme a stále potřebujeme nové kolegy! Výhodou je, že naši manažeři pohovory ovládají, nakonec je do teď dělali sami. Tvůj odborný pohled jim pomůže hledat a vybírat do našeho týmu přesněji ty správné lidi.
 • Nastavení systému odměňování – chceme fér odměny, pro všechny a taky už máme nějaké ty benefity, které je potřeba spravovat. Chceme další nápady, jak zpříjemnit práci v práci.

KOHO POTŘEBUJEME?

 • Empatického, komunikativního člověka, co má rád lidi a je tu pro ně. Je samostatný a všude vidí příležitost jak věci zlepšovat, posouvat kupředu a hlavně je umí dotahovat.
 • Orientace v Zákoníku práce – po ruce budeš mít náš právní tým.
 • Alespoň 3 roky zkušeností v rámci HR.

CO NABÍZÍME?

 • PŘÍLEŽITOST využít naplno své dovednosti a být při vzniku nově definovaného HR.
 • SMYSLUPLNOU PRÁCI s přímým vlivem na firemní kulturu.
 • PROFESIONÁLNÍ A STARTUPOVĚ LADĚNÉ PROSTŘEDÍ skupiny Rockaway, která stojí za Chytrým Honzou a za dalšími úspěšnými projekty.
 • Samozřejmostí je odměna, na které se společně dohodneme + benefity.

Ale hlavně možnost vidět a zažít, jak HR pomáhá měnit společnost a je tu od toho, aby pomáhalo lidem. A to je výzva, ne?

V tuhle chvíli na to budeš “sám”, ale pokud bude zapotřebí, posilu ti neodepřeme. Rychle rosteme a spolu s firmou poroste také HR oddělení. Můžeš být tvůrcem. Takových pozic je málo. Veškeré procesy, co si nastavíš, budeš sám využívat. Budeš zjišťovat naše potřeby, nastavovat HR strategii, tvořit hodnoty.

Cítíš se na to? Tak nám pošli svůj životopis a my se s tebou rádi potkáme!