PRÁCE NA MÍRU

Baristka – obsluha firemní kavárny
Cyrrus

Společnost CYRRUS, a.s. obchodník s cennými papíry hledá pro svoji novou, moderní kavárnu uvnitř společnosti šikovnou a pozitivně laděnou baristku.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • příprava studených, teplých nápojů a občerstvení dle požadavků vedení společnosti
  • obsluha zaměstnanců a klientů společnosti
  • příprava snídaní, lehkých obědů (saláty, tousty apod.), vlastní příprava a tvorba dezertů dle možností
  • nákup zboží, komunikace s dodavateli, inventury a zodpovědnost za chod kavárny
  • bezhotovostní platby v rámci společnosti
  • práce pouze ve všední dny 8 – 17 hod.  nebo dle potřeb společnosti
  • práce není vhodná pro studentky

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání nejlépe v oboru hotelnictví či pohostinství
  • příjemné vystupování, komunikativnost
  • pozitivní myšlení
  • praxe v oboru vítána
  • časová flexibilita
  • proaktivní přístup
  • vysoké pracovní nasazení

NABÍZÍME:

  • HPP s fixní základní mzdou a systémem odměn
  • práce v mladém kolektivu a příjemném pracovním prostředí
  • čisté, moderní prostředí firemní kavárny
  • nekuřácké prostředí
  • práce v luxusních prostorách v centru Prahy (Florentinum)
  • mzdové ohodnocení 100 Kč/ hod.
  • nástup 1. 9. 2016

Pokud postoupíte do výběrového řízení na danou pozici, budeme vás kontaktovat nejpozději do 14 dnů.

Pokud bychom se do 14 dnů neozvali, nepostoupili jste do užšího výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.

Zasláním vašeho životopisu do společnosti CYRRUS, a.s., dáváte souhlas ke zpracování vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti za účelem získání zaměstnání pro vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.