PRÁCE NA MÍRU

Hlavní stavbyvedoucí
SYNER

Významná stavební společnost se sídlem v Libereckém kraji s celorepublikovou působností hledá pro posílení svých aktivit do svého týmu kolegyni/kolegu na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Celkové řízení stavby v souladu s požadavky smlouvy o dílo, projektové dokumentace, legislativy, technických norem, technologických postupů a harmonogramu plnění
  • Spolupráce se zástupci investora, stavebním dozorem, projektantem a dodavateli
  • Spolupráce při vytváření harmonogramu stavby a odpovědnost za jeho plnění
  • Podílení se na výběru dodavatelů a jejich koordinace
  • Management řízení nákladů, kontrola kvality a množství provedených dodávek, kontrola dodržování BOZP

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ nebo SŠ stavebního směru (příp. SŠ s odpovídající praxí)
  • Praxe na pozici stavbyvedoucího min. 5 let
  • Silnou osobnost s přirozenou autoritou, schopnost jednat s různými typy lidí
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup
  • Schopnost plného nasazení, časovou flexibilitu
  • Znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost cizích jazyků a autorizace v oboru PS výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti (stavební firma roku 2015 v kategorii Velké stavební firmy nad 250 zaměstnanců)
  • Práci na plný úvazek a na dobu neurčitou
  • Profesionální a osobní přístup
  • Pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • Osobní automobil i pro soukromé užívání, bonusy/prémie, 25 dnů dovolené, neomezené volání, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování, vzdělávací kurzy, firemní akce
  • Nástup dle dohody