PRÁCE NA MÍRU

Manažer pro SMART projekty
Teplárny Brno

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost základních tepelných schémat (tepelné rozvody, výměníkové stanice, plynové kotelny)
  • Základní orientace v technické a projektové dokumentaci
  • Znalost projektového řízení
  • Orientace v moderních technologiích v oblasti energetiky - výroby, spotřeby a distribuce všech druhů energií
  • Orientace v oblasti infrastruktury městských inženýrských sítí
  • Znalost MS Office (MS Excel, Word)
  • Aktivní řidičský průkaz sk. B
  • Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
  • Motivační dopis

Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:

  • Odpovědnost za vedení agendy SMART projektů společnosti
  • Odpovědnost za projektové řízení jednotlivých SMART projektů společnosti
  • Účast na SMART projektech na úrovni města Brna
  • Komunikace s veřejnou správou, spolupráce na budování městského ekosystému
  • Spolupráce na přípravě rozvojových plánů pro plnění SMART cílů města Brna
  • Účast na workshopech a testování funkčnosti SMART řešení města Brna
  • Odpovědnost za implementaci SMART konceptů města do projektů společnosti
  • Odpovědnost za spolupráci s vědeckými a výzkumnými centry v lokalitě města Brna

Nabízíme:

  • Perspektivní práci v prosperující společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Nástup do pracovního poměru ihned nebo dle dohody.