PRÁCE NA MÍRU

Hlavní účetní
TREVOS, a. s.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Kontrola a zpracování měsíčních výkazů.
  • Účtování interních dokladů.
  • Zpracování všech daní, daňového přiznání a zápočtů.
  • Zpracování statistických výkazů, evidence úvěrových smluv, leasingových smluv,…
  • Kontrola platebního styku, kontrola plateb příchozích, odchozích, trvalých příkazů,….
  • Obsluha datové schránky.
  • Příprava a shromažďování podkladů pro banky, audit.

POŽADUJEME

  • Střední vzdělání s maturitou (ekonomické zaměření).
  • Pracovní zkušenost v oblasti min. 3 roky.
  • Znalost MS Office (Outlook, Powerpoint, Excel).
  • Znalost anglického jazyka na základní úrovni.
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

NABÍZÍME

  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Zázemí české stabilní výrobní společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí založené na důvěře.
  • Firemní akce pro zaměstnance – vánoční večírek, firemní oslavy, dny pro zaměstnance.
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, více volna v době překážek na straně zaměstnance, příspěvek na stravování, závodní jídelna v prostorách společnosti, příspěvek na penzijní pojištění, Flexi pass, očkování proti chřipce, slevy na volání, na výrobky,…
  • Možnost odborného růstu a osobního rozvoje, vzdělávací kurzy, školení, jazykové kurzy.