Notre Game s.r.o.
 
 
 
 
Country Manager pro německy mluvící země
Country Manager dostane na starosti agendu, která bude souviset s koordinací a rozvojem aktivit souvisejících s prodejem Scratch Wars v Rakousku, Německu a ve Švýcarsku.

Herní firma Notre Game tě hledá a potřebuje! Jsme pohodový kolektiv lidí, které spojuje jedna výjimečná hra, jeden velký projekt unikátní sběratelské karetní hry Scratch Wars spojené s aplikací. Pracujeme na hře, která zaznamenala úspěch v ČR a aktuálně vstupuje na Slovensko a do Rakouska. Hra má ambice být globálním produktem, nejlepším ve svém segmentu. V roce 2018 chceme otevřít další zahraniční trhy.

Daří se nám a hledáme schopné lidi na posílení týmu. 

Co bude náplní Vaší práce?

Country Manager dostane na starosti agendu, která bude souviset s koordinací a rozvojem aktivit souvisejících s prodejem Scratch Wars v Rakousku, Německu a ve Švýcarsku. Bude komunikovat s distributory a obchodními partnery a zajišťovat vše, co budou potřebovat. Bude dohlížet na to, aby byl vždy dostatek zboží na skladě pro naše partnery. Bude koordinovat marketingovou strategii pro oblast DACH, komunikovat s Youtubery, reklamními agenturami a dalšími články v marketingu. Bude koordinovat cizojazyčné překlady a dohlížet na jejich kvalitu, zajišťovat komunikaci s místním event manažerem, účastnit se veletrhů v DACH, řešit vzniklé problémy... Práce je to velmi rozmanitá, takže nudit se zde nebudete :)

Co byste měl/a umět?

Country Manager by měl umět dobře německy a ani angličtina Vám nebude na škodu. Potřebujeme velmi exekutivně laděného člověka, praktického, systematického, zodpovědného. Měl by mít zkušenosti s organizováním a řízením. Jsme startup a jako každý startup potřebujeme univerzálního člověka, které mu nevadí rozmanitost práce či občasné služební cesty s kolegy (i bez nich). 

Nabízíme:

Práci na full time. Většinu času z pražské kanceláře v Karlíně. Po domluvě lze domluvit home office. Nabízíme plat adekvátní Vašim zkušenostem a Vašemu výkonu. Budete v pravidelném kontaktu s rakouskými či německým partnery a tak si svou němčinu můžete velmi dobře procvičit. Budete mít možnost neustále růst a vzdělávat se v mnoha rozličných oblastech. Dalšími benefitem je možnost cestovat a podívat se na herní akce ve světě. Pracovní dobu si lze po domluvě přizpůsobit. V neposlední řadě může pro vás být zajímavá i spolupráce s výjimečně talentovanými lidmi. Pro někoho může být výhodou práce v kreativním prostředí a možnost ovlivňovat vývoj nových produktů. 

Co je potřeba udělat:

Napsat krátký motivační dopis, kde uvedete své relevantní zkušenosti s řízením, organizováním a také nějak naznačíte svůj vztah ke hrám (deskovým, počítačovým, mobilním) a zemím DACH. Dále potřebujeme Vaše CV. 

Těšíme se na Vás!