Notre Game s.r.o.

Kreativec-copywriter v herní firmě
Hledáme člověka s kreativní duší, který srší nápady, umí psát, a skrývá se v něm pořád tak trochu dítě či zapálený hráč :)

Herní firma Notre Game tě potřebuje! Jsme pohodový kolektiv lidí, které spojuje jedna výjimečná hra, jeden velký projekt unikátní sběratelské karetní hry Scratch Wars spojené s aplikací, která má ambice dobýt svět (vytlačit z něj ty protivné žluťáky začínající na Poke a končících ny). Daří se nám a hledáme schopné lidi na posílení týmu.

Co Vás čeká:

Aktuálně hledáme nového kolegu - kreativce a copywritera na pozici marketingového manažera. Čím se budete v práci bavit? Budou to především kreativní nápady, copywritingové příspěvky, veselé hraní se slovy, grafikou, nápady, spolupráce s Youtubery, tvůrci videí, PR... a tak dále. Budete připravovat flavor texty k hrdinům a zbraním dětské karetní hry, scénáře k videím a reklamám, vymýšlet vtipné a nápadité příspěvky pro naše hráče na sociálních sítích a mnoho dalšího.

Co očekáváme my:

Angličtina by vám v budoucnu mohla pomoci, a stejně tak byste měli mít alespoň střední školu, ať víme, že jste to v životě někam dotáhli. Ale hlavně byste měli mít za sebou nějaké výsledky v oboru a mít zkušenosti s kreativním světem, copywritingem či reklamou. Potřebujeme člověka hravého, který se nebojí myslet out of the box, přicházet s novými nápady a vydat se do neprobádaných oblastí. Měl by to být člověk zodpovědný, organizačně schopný, který dokáže přicházet s vlastními nápady a řešeními, zvládne motivovat externí spolupracovníky, je samostatný a pracovitý. Chceme vaše 100% zaujetí a nasazení (to znamená žádné projekty bokem).

Co nabízíme:

Práci na plný úvazek. Kanceláře v Karlíně. Občasný home office po domluvě možný. Uvolněné pracovní prostředí a plovoucí pracovní dobu.

Dalšími benefitem je možnost cestovat a podívat se na herní akce ve světě. Pracovní dobu si lze po domluvě přizpůsobit. Výhodou je určitě i práce v kreativním prostředí a možnost ovlivňovat vývoj nových produktů. V neposlední řadě může pro vás být zajímavá i spolupráce s výjimečně talentovanými lidmi.

Pracujeme hodně. Ale denně vidíme výsledky. Roste základna hráčů, roste povědomí o hře, hlásí se zájemci ze zahraničí. Jestli chcete pracovat, tam, kde to bude mít smysl a kde budete ve víru dění, zkuste následující:

- vymyslete krátký flavor text (do 600 znaků) a navrhněte jméno pro následujícího hrdinu: http://scratchwars.com/images/hrdina-non.png

- a zašlete své CV a krátký motivační dopis.

Nástup možný a vítaný ihned.