Lipa Learning s.r.o.

Game Designer
Společnost Lipa Learning již 5 let vyvíjí unikátní systém předškolního vzdělávání: zábavnou formou propojujeme svět fantazie a reality.

Nyní pracujeme na zastřešující aplikaci, která nabízí dětem, rodičům a učitelům jedinečné poznání předškolního vzdělávání pomocí digitálních technologií. Naším cílem je globálně poskytnout kvalitní předškolní vzdělání.

Aktuálně k sobě hledáme mimo jiné zodpovědnou kolegyni, nebo kolegu do produktového oddělení na pozici Game Designer, který/á se bude aktivně podílet na rozšiřování našeho portfolia vzdělávacích her, aplikací, interaktivních knížek a dalších produktů pro předškolní děti.

Jaká bude tvoje náplň práce?

Game Designer provází svěřený produkt od prvotního nápadu po finální implementaci. Mezi jeho klíčové aktivity patří:

  • Návrh a technický design vzdělávacích her a aplikací
  • Úzká spolupráce se vzdělávacími specialisty, vývojovým týmem programátorů a grafiků
  • Prototypování konceptů
  • Zodpovědnost za dokumentaci, plánování a proces vývoje
  • Specifikace změn na základě zpětné vazby a uživatelského testování
  • Reporting vedení společnosti

Na co se můžeš těšit?

  • Možnost podílet se na rozvíjení globálního produktu, který může změnit celé  předškolní vzdělávání
  • Přátelské pracovní prostředí plné inspirujících lidí, kteří jsou experti ve svém oboru
  • Hlavní pracovní poměr, flexibilní pracovní dobu, možnost Home Office
  • Benefity jako restaurace v sídle firmy, teambuildingy a podpora ve vzdělání jsou samozřejmostí
  • Multi-Sport karta s příspěvkem zaměstnavatele

Hledáme právě tebe?

  • Týmového hráče, který se nebojí řízení a reportingu vlastních projektů
  • Nadšence do technologií, mobilních aplikací a jejich vývoje (zejména iOS a Android)
  • Herního designera se zkušenostmi s deskovými, karetními nebo digitálními hrami
  • Kreativního parťáka s pozitivním vztahem k dětem a jejich vzdělávání

Co by ti nemělo chybět?

  • Schopnost vytvářet herní koncepty kreativně a zároveň s citem pro detail
  • Zkušenosti s vytvářením projektové dokumentace
  • Otevřenost nápadům členů týmu, schopnost akceptovat kritiku a příjímat změny
  • Time-management, ambice dokončit projekt ve stanovém termínu
  • Angličtina na komunikativní úrovni (slovem i písmem)

Oceníme, ale nevyžadujeme:

  • Zkušenosti s nástroji na tvorbu prototypů
  • Předchozí zkušenosti s vytvářením herních konceptů ať už deskové, karetní nebo digitální hry

Zaujala tě nabídka, chceš se podílet na unikátním mezinárodním projektu a být součástí našeho týmu? Pošli nám svůj životopis a motivační dopis, proč jsi právě ty tím nejlepším kandidátem.

Těšíme se na tebe.