PRÁCE NA MÍRU

Asistent/ka
Cleverlance Enterprise Solutions

Srší z vás pozitivní nálada a oceníte, když děláte práci, jejíž výsledky jsou vidět? Máte ve věcech pořádek a nezaleknete se žádného úkolu? U nás zúročíte všechny tyto vlastnosti! Do týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Asistent/ka. A když budete mít zkušenost v evidenci majetku a řízení dodávek služeb pro firmu, budete mít body navíc.

CO VÁS ČEKÁ?

  • administrativní podpora manažerů
  • fakturace zákazníkům svěřené organizační jednotky, kontrola splatnosti faktur a následné řešení vzniklých nesrovnalostí
  • vyúčtování výdajů dle dokladů od managerů a obchodníků
  • pomoc při nabídkách (zajištění veškerých potřebných dokladů, tisk, vazba, příprava tabulek atd.)
  • monitoring a evidence objednávek (řešení případných problémů)
  • tvorba reportů a prezentací
  • kompletní zajištění akcí pro svěřenou organizační jednotku
  • kontrola a evidence smluv zákazníků svěřené organizační jednotky
  • komunikace napříč odděleními
  • práce s interním informačním systémem
  • po zaučení převzetí agendy firemních aut

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?

  • ​SŠ/VŠ vzdělání (ideálně ekonomického nebo technického směru)
  • praxe na obdobné pozici alespoň jeden rok
  • znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • schopnost pracovat samostatně
  • vysoká spolehlivost a pečlivost, odolnost vůči stresu
  • přátelská, komunikativní a asertivní osobnost
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • AJ na dobré komunikativní úrovni​

CO NABÍZÍME?

  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již 18 let
  • prostor pro samostatnou práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve svém rozvoji
  • otevřené a přátelské prostředí
  • zázemí kanceláří v historické zástavbě v oblíbené lokalitě blízko centra a Letné (v dobré dostupnosti MHD i na kole)
  • mobil s tarifem a zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, stravenky, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)