IXPERTA s.r.o.
 
 
 
 
Kreditorská účetní (1/2 úvazek)
IXPERTA je česká IT společnost se sídlem v Praze, která loni oslavila 25 let. Velkou část této doby s námi strávila účetní, která letos odchází, protože po těch letech už prostě potřebuje změnu, a tak za ní hledáme náhradu.

IXPERTA je česká IT společnost se sídlem v Praze, která loni oslavila 25 let. Velkou část této doby s námi strávila účetní, která letos odchází, protože po těch letech už prostě potřebuje změnu, a tak za ní hledáme náhradu. Díky tomu, že se loučíme v dobrém, jsme flexibilní ohledně data nástupu na tuto pozici.

Koho hledáme? Takového člověka, který má zájem o dlouhodobou práci na poloviční úvazek a zkušenost s tímto typem práce. Bezpodmínečně nutná je praxe s došlými fakturami, na této pozici budete účtovat dobropisy, zálohy a podobně. Nutná je (alespoň částečná) znalost zákona o DPH a zákona o dani z příjmu právnických osob, bez kterého nerozpoznáte daňové a nedaňové náklady. Práci s naším systémem (Money) rádi doučíme, ale začínat úplně od nuly nemůžeme.

Nehledáme hlavní účetní, finančního ředitele ani samostatnou účetní, která měla na starost kompletní účetnictví pro celou firmu (nebo několik firem). Hledáme člověka, který je zvyklý na to, že většinu pracovní náplně tvoří účtování došlých faktur (cca 300 měsíčně).

Umíme si představit jak ženu po mateřské dovolené, tak důchodce, jen nechceme čerstvé absolventy bez praxe. Hledáme takového člověka, který po zapracování zvládne pracovat samostatně, zodpovědně a pečlivě.

Co nabízíme? Kromě zázemí stabilní firmy, které se i přes svou velikost (přes 200 lidí) daří udržet takřka rodinnou atmosféru, můžeme po zapracování nabídnout částečný home office, velkou časovou flexibilitu (pokud se zrovna neblíží uzávěrka nebo audit). Dále stravenky, týden dovolené navíc, občerstvení na pracovišti, MultiSport kartičku, penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif a další.