PRÁCE NA MÍRU

Recepční 4* hotelu
TOP HOTELS GROUP

Společnost TOP HOTELS GROUP a.s. provozující čtyřhvězdičkový mezinárodní kongresový hotel patřící mezi největší hotelové komplexy v Evropě. Přijďte mezi nás a získejte zkušenosti v oboru a zdravé sebevědomí při účasti na nejprestižnějších akcích.

Hledáme pro posílení našeho rozrůstajícího se týmu:

Recepční v hotelu

Náplň práce:

  • proces check-in a check-out hostů
  • příjem a vytváření rezervací
  • práce s rezervačním systémem Fidelio
  • noční audit – tzn. uzavírání účtů (hotovostní, ubytování, aj.)
  • vystavování faktur v systému Fidelio a další potřebná administrativa · směnný provoz – 12 h, krátký/dlouhý týden + denní/noční směny
  • zajištění správného chodu hotelové recepce

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou · pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
  • výborné prezentační dovednosti a komunikativnost
  • příjemný vzhled a vystupování
  • aktivní přístup, časová flexibilita odpovídající pracovnímu rozvrhu
  • uživatelskou znalost MS Officeznalost hotelového systému Fidelio výhodou
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • stabilní zázemí významné hotelové společnosti
  • smysluplnou práci
  • zaučení a dlouhodobou spolupráci
  • firemní stravování, občerstvení na pracovišti
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • motivující finanční ohodnocení
  • finanční bonus při vyhodnocení Nejlepší směna měsíce/ Nejlepší zaměstnanec měsíce
  • nástup možný ihned