PRÁCE NA MÍRU

Bezpečnostní pracovník
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, státní příspěvková organizace Ministerstva vnitra, hledá zaměstnance na pracovní pozici:

                                    BEZPEČNOSTNÍ   PRACOVNÍK

  • Hledáme vhodné kandidáty (muže i ženy) na obsazení pracovní pozice Bezpečnostní pracovník oddělení ostrahy

Požadujeme:

  • Ukončené min. SOU
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Výpis rejstříku trestů
  • Certifikát „STRÁŽNÝ“ (kód 68-008-E), popř. splnění jiné podmínky odborné způsobilosti podle přílohy č. 3, zák. č. 455/1991 Sb., Živnostenský zákon
  • Praxi v oblasti bezpečnosti a časová flexibilita výhodou.

Náplň práce:

  • Zajištění ostrahy a ochrany střeženého areálu
  • Kontrola areálu – vizuální, pochůzková činnost, fyzická kontrola osob
  • Řešení mimořádných událostí

Nabízíme:

  • Zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci v oblasti bezpečnosti, práci ve směnném provozu (12h. směny) se zařazením do 4 PT, 25 dnů řádné dovolené + 5 dnů indispozičního volna

Místo výkonu práce: Praha