Invia.cz, a.s.

✈ Teamleader – Junior/Prodejce zájezdů
Nastartuj svoji kariéru u největší CA v ČR, která dává svým zaměstnancům příležitost kariérně růst a procestovat celý svět. Pro posílení našeho pracovního kolektivu v Praze hledáme kolegu na pozici „TEAMLEADER - JUNIOR/PRODEJCE ZÁJEZDŮ“.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

V sezóně: (duben/květen – srpen/září)

Vedení, podpora a výkonnostní koučink vlastního týmu prodejců zájezdů
Rozvoj týmu – zaškolení, motivace, poskytování zpětné vazby prodejcům, kontrola efektivity prodejního procesu
Pravidelný reporting výsledků týmu/jednotlivců vedoucímu prodeje
Aktivní podílení se na vylepšování prodejních procesů (jsme otevřeni novým nápadům, myšlenkám)
Dosažení týmových výsledků přispívajících ke splnění plánu společnosti a udržení si dlouholetého statusu jedničky na trhu v cestovním ruchu

Mimo sezónu: (září - duben)

Prodej zájezdů a doplňkových služeb (cestovní pojištění, parkování, certifikáty atd.)
Poradenství v oblasti cestovního ruchu a dovolených
Telefonická, e-mailová a osobní komunikace s klienty
Práce s interním systémem, tvorba rezervací, komunikace s cestovními kancelářemi

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

Zkušenosti s vedením týmu - výhodou
Zkušenosti v oblasti přímého prodeje – podmínkou
Proaktivní přístup, orientace na výsledek, prodejní smýšlení
Přirozenou autoritu, schopnost vést a motivovat lidi
Velmi dobrá orientace na internetu a PC
Dobré komunikační, prezentační a organizační schopnosti
Příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu

NABÍZÍME:

Nástup možný IHNED
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Zaměstnání s budoucností u leadera v internetovém prodeji zájezdů ve střední Evropě
Průměrná mzda 25 000 - 30 000,- Kč/měsíc (základní mzda vč. bonusů)
V případě oboustranné spokojenosti a dobrých výsledků možnost kariérního postupu na seniorské pozice (senior teamleader, specialista na VIP destinace, produktový manager)
Možnost cestování po celém světě v rámci studijních infocest/zvýhodněných cen zájezdů
Zaměstnanecké benefity např. stravenky, karta MultiSport, slevy na firemní produkty, práce z domu – Homeoffice, Relax days, zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, masáže,atd.)

Těšíme se na Tebe!

Tým Invia