PowerJob s.r.o.

Seřizovač CNC soustruhů Žamberk
Sháníme seřizovače CNC soustruhů /dlouhotočné automaty Manurhin KMX413 a Hanwha XE26/.

Náplň práce

-          seřizování soustruhů

-          výměna nástrojů, čištění, údržba a oprava těchto strojů

-          dozor nad operátorem těchto strojů

-          každá směna se skládá z jednoho seřizovače a jednoho operátora, ve volném čase seřizovač pomáhá při kontrole dílců operátorovi

Požadujeme

-          alespoň vyučení technického směru

-          praxi v oboru

-          spolehlivost

Nabízíme

-          zázemí stabilní společnosti

-          pracovní oděv při nástupu

-          ochotu pracovat v 3 směnném provozu

-          možnost ubytování v prostorách firmy

-          v případě schopnosti vytvoření programu v systému Fanuc - extra odměna.

Před nástupem nutná vstupní lékařská prohlídka.

Mzda: 21000 - 25000,-Kč/měsíc (práce v úkole - dle zkušeností, odbornosti a pracovitosti).

ŽÁDÁME UCHAZEČE, ABY ZASLALI ŽIVOTOPIS NA: NABOR@POWER-JOB.CZ NEBO NÁS KONTAKTOVALI TELEFONICKY NA: +420 775 700 686 V PRACOVNÍ DOBĚ OD 7,30 – 15,30 HOD.