BORFI, s.r.o.
 
 
 
 
Generální manažer
Pokud přemýšlíš o vlastním podnikání nebo hledáš místo, kde se můžeš seberealizovat, budovat "něco", na co můžeš být hrdý, kontaktuj nás. Nehledáme člověka z davu.

Jsme dynamická firma s pětiletou historií a hledáme do našeho mladého týmu přátelského a ambiciózního kolegu/kolegyni, který chce rozvíjet zaběhlou firmu a nebojí se samostatně se rozhodovat. Důležitá je kreativita, poctivost, zodpovědnost za provedenou práci a především tah na branku a dravost.


Pokud přemýšlíš o vlastním podnikání nebo hledáš místo, kde se můžeš seberealizovat, budovat "něco", na co můžeš být hrdý, kontaktuj nás. Nehledáme člověka z davu, ale osobnost, která se nezalekne tvrdého konkurenčního prostředí a naopak se s vervou postaví každé nové výzvě. Jedná se o zajímavou příležitost, jak se stát součástí vedení společnosti, a případně i získat její podíl. Práci lze zvládat při studiu.

 

O čem bude tvoje práce?

Zodpovídat za chod společnosti,
samostatně se rozhodovat,
směřovat vývoj firmy správným směrem.

Co je pro nás důležité?

Ekonomické vzdělání,
anglický jazyk slovem i písmem,
základní znalost MS Office,
odhodlanost,
spolehlivost,
kreativita,
samostatnost,
nadšení pro podnikání a moderní technologie v podnikání,
obdobná praxe výhodou.

Co nabízíme my tobě?

Volnou pracovní dobu,
práci z domova,
zajímavou a zodpovědnou práci v naší společnosti,
další výhody.

Spolu s životopisem můžeš přiložit motivační dopis a popis svých životních cílů a vizí, kterých bys rád(a) ve svém životě dosáhl(a).

Pro více informací se ptejte na cokoliv.