M-SOR s.r.o.
 
 
 
 
Obchodník, který zachraňuje životy SORUDO
Hledáme obchodníka, který nám bude pomáhat vytvářet ve společnosti více hrdinů a moderních rytířů. Lidí, kteří se dokáží v kritických chvílích postarat o svou rodinu, své blízké, kolegy, ale i jednoduše slabší.

Prodávejte jako o život

Skvělá práce, ve které využijete Váš obchodní talent k něčemu, co Vám dává smysl a kvůli čemu budete ráno vstávat plni energie a nadšení do dalšího dne. Z našich statistik víme, že průměrný obchodník u nás může skrze kurzy, které sjedná, zachránit až 2 lidské životy měsíčně. Příběhy těchto lidí se k Vám dostanou, občas se s nimi i potkáte a Vy na sebe budete moci být právoplatně hrdí.

Čeká na Vás:

  • firemní telefon
  • odměna 30 000 – 60 000 Kč měsíčně
  • provize a bonusy, které nemají strop

Získáte vysokou míru svobody. Je nám jedno, zda budete skvělý výkon podávat z naší kanceláře nebo z lehátka u bazénu či na pláži. Plná podpora týmu Vám umožní, že se budete moci soustředit pouze na obchod a nebudete zahlceni papírováním ani zbytečnými formalitami.

Ve skvělé firmě

Ve skvělé firmě, která chce mnohé změnit a zanechat za sebou hmatatelnou stopu, se budete podílet na hlavním smyslu naší práce, kterým je záchrana životů. Aktuálně jich máme na kontě 33 a počet dál narůstá. Kromě nich je mezi námi téměř deset tisíc lidí, kteří prošli našimi kurzy v ČR, stovky odškolených firem a desítky zahraničních příležitostí, které čekají třeba právě na Vás.

Právě teď nastal ten moment, kdy víme, že máme pouze 10% klientů spokojených a 90% nadšených. Víme, že po našich kurzech je hlad jak u nás tak v zahraničí, nicméně ještě zdaleka nejsme všude, a proto má dobrý obchodník právě nyní skvělou příležitost využít ten nejvhodnější okamžik.

Stačí se přihlásit

Stačí se přihlásit a třeba právě Vy už první měsíc dokážete zachránit svůj první život. Nebo dokážete vzít ověřené programy z ČR a prorazit s nimi do dalších zemí, nebo překonáte rekord o největší dosaženou zakázku. Nebo prostě jen získáte práci v kolektivu výjimečných lidí, na kterou budete hrdí a bude Vám dávat smysl.

Určitě jste se zde nedozvěděli vše, co jste potřebovali. Více informací o průběhu práce, odměnách, formách spolupráce zjistíte, jakmile se přihlásíte. Stačí nám poslat životopis na personal@sorudo.cz

Ale neváhejte, počet míst je značně omezený.