M-SOR s.r.o.
 
 
 
 
Supervizor obchodního týmu SORUDO
Hledáme obchodního manažera, supervizora pro naše obchodní asistenty, který nám bude pomáhat vytvářet ve společnosti více hrdinů a moderních rytířů. Takové hrdiny umíme v lidech probouzet na našich kurzech sebeobrany, první pomoci.

Hledáme obchodního manažera, supervizora pro naše obchodní asistenty, který nám bude pomáhat vytvářet ve společnosti více hrdinů a moderních rytířů. Takové hrdiny umíme v lidech probouzet na našich kurzech sebeobrany, první pomoci a řešení krizových situací.

Hledáme někoho, kdo stejně jako my, věří, že je možné změnit svět k lepšímu. Někoho, kdo se stane obchodním manažerem našich asistentů a společně se svým týmem zachrání 3 lidské životy každý měsíc.

Předáme Vám fungující obchodní tým složený z 5-10 osob, který nabízí naše kurzy po telefonu a potřebuje zkušené vedení. Zároveň budete přijímat, školit a hodnotit nové členy týmu, budete zajišťovat vedení týmu, sledování stavu a vývoje prodeje, řešit problémy a hlavně zakázky, se kterými si obchodní asistenti sami neporadí.

Je jen na Vás, jestli budete pracovat z našich kanceláří v Hradci Králové nebo zvládnete vést svůj tým odkudkoliv.

Čeká na Vás:

  • Firemní telefon
  • Odměna 25 – 80 000,-Kč měsíčně
  • Provize a bonusy z Vašeho výkonu
  • Provize a bonusy z výkonu Vašeho týmu

Stačí se přihlásit a třeba právě Vy už první měsíc dokážete se svým týmem zachránit první životy. Nebo dokážete vzít ověřené programy z ČR a prorazit s nimi do dalších zemí, nebo překonáte rekord o největší dosaženou zakázku. Nebo prostě jen získáte práci v kolektivu výjimečných lidí, na kterou budete hrdí a bude Vám dávat smysl.

Určitě jste se zde nedozvěděli vše, co jste potřebovali. Více informací o průběhu práce, odměnách, formách spolupráce zjistíte, jakmile se přihlásíte. Stačí nám poslat životopis na personal@sorudo.cz 

Ale neváhejte, počet míst je značně omezený.