Práce pro lepší BUDOUCNOST

Skladník Boskovice
COLORprofi, spol. s r.o.

Mzdové rozpětí:

  • ve zkušební době 100 Kč/h + 8 Kč/h pohyblivá složka + příplatky a odměny
  • po zkušební době 105 Kč/h + 8,40 Kč/h pohyblivá složka + příplatky a odměny
  • možnost dalšího finančního růstu

- vzdělání – ukončené SOU
- zodpovědnost, spolehlivost a důslednost
- základní znalost práce s PC
- zkušenosti s VZV a platný průkaz VZV výhodou (ne podmínkou, možnost si u nás doplnit)
- dobrý zdravotní stav

Náplň práce:

- organizace vyskladňování a naskladňování na sklad
- vedení přijatého a vydaného materiálu
- dodržování skladovacích podmínek
- obsluha a kontrola svěřené manipulační techniky
Rozrůstáme se a do svých řad hledáme nové spolupracovníky.

Nabízíme:

  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Práci ve stabilní prosperující firmě s cílem stále se rozvíjet, zajímavé platové podmínky, osobní benefity jako 13. plat, příspěvek na stravování apod., možnost finančního a kvalifikačního růstu, práci v příjemném kolektivu.
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.