PRÁCE NA MÍRU

ADMIN. PODPORA KLIENTSKÉHO ODD. (LETNÍ BRIGÁDA)
ČSOB

ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

Patria Finance, a.s., licencovaný obchodník s cennými papíry poskytující služby zejména privátním klientům, hledá talentované studenty, kteří v létě (červen – září 2018) podpoří tým pracovníků klientského oddělení v Praze.

Co Vás u nás čeká:

  • Budete mít jedinečnou příležitost poznat pracovní prostředí, kde probíhá obchodování na světových burzách, budete součástí oddělení, které je v úzkém kontaktu s klienty, a získáte praxi ve finančním sektoru.

Náplň Vaší práce:

  • Náplní Vaší práce bude především administrativní podpora klientského oddělení (nejedná se o aktivní nabídky služeb, např. o telemarketing!).

Budete mít na starost např.:

  • Kontrolu a zpracování klientské dokumentace, archivaci dokumentů
  • Asistenci při otevírání klientských účtů a s tím související komunikaci s klienty
  • Zpracování došlé pošty
  • Přípravu podkladů pro ostatní oddělení
  • Telefonickou a e-mailovou komunikaci s klienty
  • Komunikaci s bankéři ČSOB, se kterými spolupracujeme
  • Jiné administrativní činnosti
  • Ti z Vás, kteří projeví aktivní přístup, získají možnost zapojovat se případně do dalších projektů

Očekáváme:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (vhodné zejména pro studenty VŠ)
  • Příjemné vystupování
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost
  • Časovou flexibilitu
  • Vysoké pracovní nasazení, důslednost a spolehlivost
  • Znalost práce s PC a internetem
  • Znalost českého (či slovenského) a anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Zájem o problematiku kapitálových trhů výhodou

Nabízíme:

  • Zaměstnání na DPP/DPČ přibližně na 4 měsíce v období červen – září 2018
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Práci v profesionálním a dynamickém týmu, výborný pracovní kolektiv