PRÁCE NA MÍRU

Asistentka Anděl
Svět Zdraví

Požadujeme:

• příjemné vystupování, úsměv a vztah ke zdravému životnímu stylu
• výborné komunikační dovednosti i po telefonu
• znalost práce na PC, zkušenosti v administrativě
• prodejní dovednosti
• pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, aktivitu, iniciativu a loajalitu
• ochotu a schopnost učit se
• časovou flexibilitu

Nabízíme:

• dlouhodobý pracovní úvazek
• práci pro dynamicky se rozvíjející se společnost
• proškolení v systému mateřské společnosti (zdarma)
• příjemné pracovní prostředí
• odpovídající finanční ohodnocení
• samostatnou a odpovědnou práci v administrativě v příjemném
prostředí
• osobní přístup a práci v malém kolektivu

Pracovní náplň:

• zajištění chodu recepce Světa zdraví
• organizace návštěv klientů
• administrativa
• prodej potravinových doplňků
• místo pracoviště: Praha - Anděl
• pracovní doba: jen v prac. dny,

Další informace:

• typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
• benefity: firemní akce, provize z prodeje, bonus na firemní produkty,
• školení
• nástup ihned – nutnost zaškolení