PRÁCE NA MÍRU

Customer care
Roklen Fin a.s.

Skupina Roklen Holding a.s. hledá novou kolegyni nebo kolegu na pozici tzv. fornt-office a client administration. Nový zaměstnanec musí být komunikativní a musí mít pozitivní přístup ke klientům, zvládnout vysokou administrativní zátěž, být spolehlivý a systematický.

Místo výkonu práce: Praha

Náplň práce:

  • jednání s klienty, prezentace společnosti a jejích služeb
  • příprava smluvní dokumentace
  • řízení a koordinace zákaznických požadavků, péče o zákazníky, řešení problémů
  • kontrola realizovaných obchodů, příprava konfirmací
  • zlepšování a vytváření systému podpůrných služeb pro zákazníky

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání (vhodné i pro studenty a čerstvé absolventy)
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • pečlivost, samostatnost
  • příjemné vystupování, zodpovědnost
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • částečný nebo hlavní pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • přátelskou atmosféru v příjemném pracovním prostředí
  • práci v profesionálním a dynamickém týmu
  • dobré finanční podmínky, zaměstnanecké výhody