VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Administrátor/ka ICT - MS systémy
Do našeho desetičlenného týmu hledáme spolehlivého a pohodového kolegu, který nám pomůže se správou Microsoft technologií.

NÁPLŇ PRÁCE:

* správa a rozvoj svěřených serverů Windows, SharePoint farmy a SQL clusteru
* řešení incidentů a problémů v rámci svěřené agendy
* spolupráce s externími dodavateli a kolegy ze vzdálené správy
* zástup za kolegy spravující další technologie

POŽADUJEME:

* VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
* dobrou znalost Windows Server - správa a nasazení serverů s operačním systémem Windows Server
* zkušenosti s MS SharePoint - instalace, konfigurace, zálohování, správa (nehledáme vývojáře SharePoint ani správce obsahu, ale provozního administrátora technologie)
* zkušenosti s MS SQL - provoz Serverů, ladění SQL dotazů a databázového systému MS SQL Server
* praktickou znalost PowerShell
* nutné „minimum“ znalostí z oblasti sítí, používaných protokolů a informační bezpečnosti
* znalost anglického jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
* samostatnost i týmovou spolupráci, spolehlivost, zodpovědnost
* pokud máte i další zkušenosti s technologiemi jako jsou AD, SCOM, SCCM, Exchange, VMware, Azure, DPM, PKI, Out of band management, Hyper-V, IIS …?, tak je to samozřejmě velkou výhodou a můžete se i v těchto technologiích realizovat

NABÍZÍME:

* možnost seberealizace v uvedených technologiích
* motivační systém odměňování
* možnosti rozvoje a vzdělávání
* 5 týdnů dovolené a další volno (sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
* pružnou pracovní dobu, stravenky a další výhody z bohatého benefitního programu
* služební notebook a telefon
* velmi zkušený a profesionální tým kolegů