PRÁCE NA MÍRU

HR Specialista
Travel Service

Pracovní náplň:

  • Komplexní nábory nových zaměstnanců od juniorních pozic až po vysoce kvalifikované odborníky.
  • Nábory nejen v ČR, ale i v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku a Francii, popř. v jiných zemích.
  • Každodenní vyřizování požadavků z oblasti Human Resources pro zaměstnance jednotlivých útvarů společnosti, HR poradenství zejm. pro management firmy.
  • Koordinace projektů v oblasti Human Resources napříč společností Travel Service a.s. a jejími dceřinými společnostmi (benefity, digitalizace HR, zefektivnění procesů, vzdělávání atd.)
  • Tvorba a správa směrnic týkajících se HR oblastí výše v návaznosti na platnou legislativu, komunikace zaměstnancům.

Nabízíme:

  • Zázemí největší české letecké společnosti působící na trhu v ČR od r. 1997
  • Moderní pracoviště v Praze 6 – Ruzyně, přibližně 10 min. autobusem od metra (A Nádraží Veleslavín/ B Zličín) směr letiště
  • Zajímavou práci v dynamickém a atraktivním prostředí v oblasti mezinárodního cestovního ruchu
  • Služební cesty do zahraničí
  • Práci na plný pracovní úvazek na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení
  • Aktivní využití znalosti angličtiny
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody
  • Předpokládaný nástup: ihned nebo po vzájemné domluvě

Lokalita:

Budova Travel Service, Praha 6, K Letišti 1068/30

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Práce na PC - nutná aktivní pokročilá znalost všech nástrojů MS Office
  • Pracovní zkušenost z obdobné pozice v rámci Human Resources minimálně 2 roky; zkušenost s nábory a z interního HR oddělení výhodou
  • Výborná znalost AJ - psaný i ústní projev
  • Základní orientace v zákoníku práce
  • Čistý trestný rejstřík
  • Ochota učit se novým věcem, zájem o obor Human Resources
  • Komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita, proklientský přístup
  • Odolnost vůči stresu
  • Analytičnost, systematičnost, pečlivost, spolehlivost
  • Snaha zlepšovat již zaběhlé postupy a hledat nová řešení