PRÁCE NA MÍRU

Provozní manažer - Severní Čechy
D.I.SEVEN, a.s.

Benefity:

  • Vedoucí pozice + zajímavé finanční ohodnocení, Služební automobil a telefon, Nestereotypní a zajímavá práce, Vedoucí pozice

Směnnost:

  • jednosměnný provoz

Náplň práce

  • Řízení svěřených zakázek (ostraha). Řešení otázek personalistiky, plánování směn, komunikace se zákazníky. Vedoucí pozice s odpovědností i zajímavým motivačním systémem.

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, odborná školení, odpovídající finanční ohodnocení, ostatní služební výhody a bonusy, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, přátelský kolektiv

Výhodou:

  • manažerská praxe v uvedeném oboru, vedení kolektivu, zkušenosti s náborem pracovníků (HR), znalost účetního softwaru, znalost přípravy podkladů pro mzdy , předchozí působení v oboru
  • Potřebné doklady
  • čistý trestní rejstřík

Pracovněprávní vztah:

  • HPP Pozice: Provozní manažer - Severní Čechy

Požadujeme:

  • znalost práce na PC,spolehlivost,pracovní flexibilitu,trestní bezúhonnost,aktivní řidič

Vzdělání:

  • středoškolské