Grafton Recruitment s.r.o.

MZDOVÁ ÚČETNÍ
13-19-275413

Popis pozice

  • Máte zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví a chcete působit ve velké mezinárodní společnosti?

Pak nám pošlete svůj životopis!

Náplň práce:

  • Příprava výplat pro cca. 600 zaměstnanců
  • Zadání údajů o základních mzdách, benefitech, daních atd.
  • Správa čísel účtů pro zasílání mezd a pravidelných srážek
  • Komunikace s českými úřady, zaměstnanci a dalšími odděleními
  • Podpora HR oddělení
  • Pravidelné měsíční reporty

Smlouva na dobu určitou (možnost prodloužení)
Nástup: ihned
Lokalita: Praha 9

Požadavky:

  • Bakalářské vzdělání v oboru
  • Předchozí zkušenost v mzdovém účetnictví, financích nebo HR v rámci payroll (min 3 roky)
  • Pokročilá znalost Anglického a Českého/Slovenského jazyka
  • Dobrá znalost MS Office (především Excel)
  • Pro-zákaznické zaměření
  • Analytické myšlení
  • Zodpovědnost, spolehlivost

Benefity

  • 5 týdnů dovolené v roce + sick days
  • Stravenky
  • Cafeteria benefit balíček (až 4000 Kč měsíčně po zkušební době) - lze využít na cestování, sport a kulturu, ubytovaní, vzdělávání, wellnes a lékařskou péči
  • Mezinárodní společnost v využitím cizích jazyků
  • Mladý a dynamický tým