Grafton Recruitment s.r.o.

BRIGÁDA V ZÁKAZNICKÉM CENTRU COCA-COLY
13-12-275354

Popis pozice

  • Hledáme usměvavé, přátelské a komunikativní uchazeče.
  • Jsi jedním/jednou z nich?
  • Tak na nic nečekej a pošli nám své CVčko ještě dnes!

V zákaznickém centru Tě čeká:

  • Servis klientům společnosti - řešení objednávek a dalších požadavků
  • Úpravy objednávek v systému (změna složení objednávek, změna dodacích adres aj.)
  • Práce v systému SAP
  • A v neposlední řadě ten úsměv :) - chceme, aby ses podílel/a i na budování image Coca-Coly na trhu

Pracovní doba: 20 - 30 hod/týden (Po-Pá, docházka dle domluvy v čase 8:00 - 16:30)
Lokalita: Praha 9, Coca-Cola HBC Česko a Slovensko
Platové ohodnocení: až 110 Kč/hod.
Stravenky: 70 Kč/odpracovaný den

Požadavky:

  • Komunikativnost - čeká Tě denní kontakt se zákazníky společnosti
  • Příjemné vystupování
  • PRAXI ANI ZNALOST ANGLIČTINY NEVYŽADUJEME

Benefity:

  • Stravenky v hodnotě 70 Kč/den
  • Tolik nápojů, které Coca-Cola vyrábí, kolik jen dokážeš v práci vypít
  • Tak super zaškolení, že Ti ho bude každý závidět :)