D2Automation s.r.o.

Asistentka
Rozšiřujeme tým a máme volnou novou pozici Asistent/ka, tak neváhej a přidej se k nám.

POŽADAVKY:

min. SŠ vzdělání
základní znalost účetnictví (zadávání faktur, třídění, aj.)
praxe min. 1 rok na obdobné pozici
znalost AJ - komunikativní úroveň (testováno)
uživatelskou znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
příjemné a reprezentativní vystupování
výborné organizační schopnosti
pečlivost, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost
ŘP. sk.B - výhodou
znalost účetního programu Helios - velkou výhodou

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

administrativní podpora celé organizaci
kontrola správnosti přijatých účetních dokladů a jejich zadávání do účetního systému Helios
zpracování korespondence (příchozí a odchozí pošta, distribuce pošty, pochůzky úřady, pošta)
zajištění a organizace pracovních cest, meetingů, konferencí
správa pokladny
zajištění backoffice

NABÍZÍME:

zázemí stabilní české společnosti
práce na HPP
přátelský pracovní kolektiv
firemní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití
odborné a jazykové vzdělání
multisport
prémie