D2Automation s.r.o.

Key Account Manager
Pokud máš cit pro jednání se zákazníky, jsi technický typ a baví tě dotahovat věci do konce, tak hledáme pravděpodobně tebe na pozici Key Account Manager.

Požadujeme:

SŠ/VŠ technického směru - výhodou
Prokazatelnou zkušenost min. 2 roky v obchodní činnosti (z našeho oboru podnikání - výhodou)
ŘP sk.B - ochota cestovat po celé ČR
AJ - aktivní znalost
Výborné komunikační a prezentační schopnosti, reprezentativní vystupování
Přirozené charisma a sebereflexi
Zvyk budovat a rozvíjet dlouhodobé a oboustranně výhodné obchodní vztahy
Samostatnost a orientace na výsledek
Schopnost hledat pozitivní řešení i ve složitých situacích, proaktivita
Radost z aktivní a samostatné pozice, která je často v terénu a u klientů

Pracovní náplň:

Péče o stávající zákazníky
Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Spolupráce s interním technickým týmem na přípravě obsahu nabídek
Řízení obchodního procesu - aktivní komunikace se zákazníky, zpracování poptávek, prezentace nabídek, řešení obchodních podmínek, aj.
Příležitost podílet se na dalším růstu a fungování společnosti
Využití přirozené schopnosti nalézat a vyhrávat příležitosti pro win-win obchod
Praktické užití jazykových znalostí při spolupráci s nadnárodními klienty
Aktivní práci s klienty a časté cestování i na zahraniční trhy

Nabízíme:

Zázemí stabilní české společnosti
Práce na HPP
Motivující platové ohodnocení se zajímavou motivační složkou
Přátelský pracovní kolektiv
Služební automobil, telefon, notebook
Odborné a jazykové vzdělávání
Profesní a osobní rozvoj
Možnost práce na home office
Možnost výkonu práce - celá ČR
Práce na zajímavých projektech
Firemní akce
Prémie
Multisport karta