Ušetřeno.cz s.r.o.
 
 
 
 
NASTARTUJ KARIÉRU U NÁS - UČ SE OD NEJLEPŠÍCH
Jsme tým, který funguje víc jak 7 let, jsme Ušetřeno.cz. Pracujeme s klienty, kteří chtějí, abychom je kontaktovali a ušetřili jim peníze. Klienti jsou pro nás na prvním místě. Máme již více než 100 tisíc spokojených klientů

NASTARTUJ KARIÉRU U NÁS - UČ SE OD NEJLEPŠÍCH A STAŇ SE NEJLEPŠÍM!

 

Jsme tým, který funguje víc jak 7 let, jsme Ušetřeno.cz.

Pracujeme s klienty, kteří chtějí, abychom je kontaktovali a ušetřili jim peníze. Klienti jsou pro nás na prvním místě. Máme již více než 100 tisíc spokojených klientů, kterým jsme ušetřili spoustu peněz.

Jsme na nové adrese hned vedle metra Pražského povstání. Jedná se o zcela novou budovu a nové kanceláře. Neustále se rozrůstáme a hledáme další kolegy/ně na pozice exkluzivních obchodníků.

 

Obchodník – nejedná se o aktivní prodej

U nás to funguje naprosto jinak, než jste zvyklí. Klienti nás SAMI kontaktují, na základě toho jim zpětně voláme a hledáme pro ně to nejlepší řešení (úspora ceny s udržením kvality služeb).

Voláme pouze lidem, kteří požádali o kontakt. Náš klient vždy ví, že mu budeme volat (nikdy nevoláme na nevyžádané kontakty).

 

Jak pracujeme?

Vedeme neformální rozhovor, kdy hledáme nejlepší produkt pro našeho klienta. Doporučujeme jen to, o čem víme, že klientovi ušetří peníze při zachování kvality. Na konci mu samozřejmě službu pomůžeme i vyřídit.

 

Jaká je mzda?

Mzdu máme nastavenou všichni stejně. Při nástupu je to rovná mzda 20 000 Kč + bonusy. Vše je ale nastaveno tak, abyste odešli domů s mnohem větším výdělkem. Nejdůležitější jsou BONUSY. 1. měsíc: 30 000 Kč, 2. měsíc: 35 000 Kč, 3. měsíc: 40 000 Kč. Nikde ovšem není psáno, že je to strop.

Samozřejmě to není všechno. Práce je na HPP na dobu neurčitou, a navíc získáte balíček benefitů k tomu.

 

Jinde vám tyto částky pouze SLIBUJÍ, my vyžadujeme, abyste si je vydělali.

 

A koho hledám?

  • Kandidáta, který si chce na provizích vydělat co nejvíce.
  • Ovládá český jazyk na úrovni rodilého mluvčího.
  • Je zodpovědný a má smysl pro detail.
  • Má týmového ducha.
  • Umí se také usmát a není to žádný bručoun :)

 

Budeme se těšit na tvoji reakci, či pouze nezávazný telefonát...
Pokud potřebuješ nějaké další informace koukni také na http://kariera.usetre