EKOSPOL a.s.

Vedoucí manažer velké bytové výstavby
EKOSPOL, jako lídr developerského trhu, působí na českém trhu již od roku 1992, od té doby úspěšně zrealizoval 53 velkých developerských projektů a další desítky projektů připravuje.

Do sektoru výstavby hledáme stavaře s několikaletou praxí, který má zkušenosti s realizací velkých areálů a dokáže navíc koordinovat tým.

Co bude Vaším úkolem:

  • Zodpovědnost za realizaci velkých bytových areálů
  • Samostatné řízení týmu pracovníků vykonávajících funkci technického dozoru investora
  • Podílení se na přípravné fázi projektů
  • Dohled nad termíny a kvalitou stavby
  • Spolupráce s generálním dodavatelem a ostatními subdodavateli

Co od Vás očekáváme:

  • Vysokoškolské či středoškolské stavební vzdělání
  • Praxe v oboru minimálně 5 let
  • Zkušenosti s realizací velkých stavebních celků
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost řízení pracovního týmu
  • Samostatnost, rozhodnost a organizační schopnosti

Co Vám dá výraznou výhodu:

  • Zkušenosti s výstavbou bytových areálů
  • Autorizace v oboru

Co Vám nabídneme:

  • Možnost rychlého profesního růstu talentovaných zaměstnanců
  • Zajímavá práce, velké možnosti seberealizace s potenciálem uplatnit vlastní originální ideje
  • Mladý a vzdělaný pracovní kolektiv
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Slevy na produkty společnosti
  • Slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
  • Nabídka nadstandardní lékařské péče v Nemocnici Na Homolce
  • Částečně flexibilní pracovní doba
  • Bezplatná poradenství v oblasti osobní daňové a právní problematiky
  • Možnost používání mobilního telefonu i k soukromým účelům
  • Možnost až týdne dovolené navíc
  • Finanční odměny při životních jubileích
  • Stravenky

Finanční ohodnocení:

  • Roční plat až 1.200.000,- Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem nebo poštou.

Poskytnutí osobních údajů

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti EKOSPOL a.s., se sídlem Dukelských hrdinů 747/19, Praha 7, PSČ 170 00, IČ 63699854, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti EKOSPOL a.s. byly společností EKOSPOL a.s. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti EKOSPOL a.s.

Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.