Práce pro lepší BUDOUCNOST

Koordinátor/ka výstav
Mirel Vratimov a.s.

Česká výrobní společnost Mirel Vratimov a.s. s dvacetiletou tradicí hledá do svého týmu pracovníka/ci pro pozici Vedoucí veletržní propagace a prodeje pro značku Fresh’n’Roll.

Náplň práce:

Plánování a komplexní zajištění účasti na vybraných veletrzích a výstavách v ČR, vedení prodejního týmu a přímý prodej produktů Fresh’n’Roll (česká potravinové fólie oceněné značkou Česká kvalita), kalkulace zrealizovaných akcí, nábor nových prodejců a promotérek, reportování výsledků vedení společnosti, plánování a organizace dalších marketingových akcí a pomocné administrativní práce obchodního charakteru.
V letošním roce je plánována účast na cca 12 veletrzích/výstavách vždy v délce 2 až 6 dní, odvoz na místo konání akce a ubytování budou samozřejmě zajištěny.

Hledáme samostatnou a spolehlivou osobnost s příjemným vystupováním a dobrými komunikačními schopnostmi. Zkušenosti v oboru nejsou podmínkou.

Nabízíme:

HPP na dobu neurčitou, nástupní plat: 18 000 Kč + prémie 2 000 Kč, příspěvek na důchodové spoření, stravenky, zajímaví zkušenosti z úzké spolupráce s vedením společnosti, možnost karierního růstu – postup na pozici obchodního zástupce.