PRÁCE NA MÍRU

Karuselář
PILSEN STEEL

Odhalte s námi tajemství oceli.

  • Jsme firma s dlouholetou tradicí a silnou pozicí na domácím i zahraničním trhu. Specializujeme se na výrobu výkovků a odlitků s vysokou čistotou a přesně stanoveným chemickým složením oceli a litiny vlastní produkce.

Přidejte se k nám, hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici: KARUSELÁŘ

NÁPLŇ PRÁCE:

  • hrubování ocelových odlitků s přídavkem 1-3 mm/pl
  • práce na karuselu typu SK40 nebo SK50 klasika
  • práce s výkresovou dokumentací

OČEKÁVÁME:

  • vyučení v technickém oboru + praxi na obdobné pozici
  • znalost čtení technické dokumentace
  • samostatnost a aktivní přístup k práci
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou

NABÍZÍME:

  • zázemí tradiční strojírenské firmy
  • profesionální zaškolení od zkušených kolegů
  • mzdu od 140,- Kč/hod. + příplatky
  • příspěvek na penzijní připojištění 600,- Kč/měs.
  • příspěvek na stravování/závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • finanční odměnu za přivedení nového zaměstnance 5000,- Kč
  • čtvrtletní přítomnostní odměnu 3000,- Kč

KONTAKTUJTE NÁS:

  • Pokud máte o pozici zájem, pošlete nám svůj strukturovaný životopis nebo nám zavolejte.

Těšíme se na Vás.