PRÁCE NA MÍRU

Kontrolor/ka, Praha
Ředitelství silnic a dálnic

Náplň práce:

  • Nezávislé a objektivní přezkoumávání a vyhodnocování operací a vnitřního kontrolního systému organizace, provádění interních kontrol
  • Vyhodnocování dodržování právních předpisů a postupů uvnitř organizace
  • Vyhodnocování rizik souvisejících s činností organizace a odpovídajících opatření
  • Předkládání návrhů na zlepšování vnitřního kontrolního systému
  • V rámci kontroly posuzování dokumentací staveb v úrovni DZS (dokumentace pro zadání stavby), RDS (realizační dokumentace stavby), provádění analýz nedostatků jakosti staveb pozemních komunikací

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání bakalářského typu, technický směr výhodou
  • Základní znalost příslušné legislativy – zejména zákon č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole
  • Praxe v obdobné oblasti výhodou (např. finanční kontrola, zadávání veřejných zakázek a znalost stavebního zákona)
  • Dobrá uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič – služební cesty v rámci ČR, ochota cestovat)
  • Trestní bezúhonnost
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Pečlivost, přesnost, spolehlivost a mlčenlivost

Nabízíme:

  • Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Rozmanitou a zodpovědnou práci
  • Možnost podílet se na zlepšování procesů v rámci celé organizace
  • Odborný růst a zvyšování kvalifikace
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky
  • Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín nástupu:

  • Dle dohody

Pracovní poměr:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky:

  • 11. platová třída dle NV ČR č. 341/2017 Sb., příloha č. 1. platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, možnost osobního příplatku a odměn