PRÁCE NA MÍRU

Manipulant obalů (interní logistika)
forez

Pracovní náplň:

  • zajišťuje interní logistiku obalů - zásobuje halu (výrobu) prázdnými obaly, odváží plné obaly a ukládá je na sklad, stará se o vzhled výrobních prostor (pořádek, čistota), manipulace s vysokozdvižným vozíkem - VZV (ještěrka).

Požadavky:

  • výhodou je min. výuční list, VZV výhodou, případně zaškolíme zdarma.

Další informace:

  • Čisté prostředí, 12hod směnný provoz. Nástupní plat 15.500 Kč, s příplatky za směnnost cca 16.900 Kč. Další bonusy: odměna za plnou docházku atd. Svozová doprava na trase Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Lanškroun - Sázava a zpět.

Pracoviště:

  •  nový závod lisovny plastů Sázava.

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost.
  • Prémie za nejlepšího pracovníka směny, bonusy za plnění cílů a za 100% docházku. V nepřetržitých provozech 15 směn v měsíci (režim krátký/dlouhý týden).
  • Zaměstnanecké benefity - příspěvek na závodní stravování, dotované nápojové automaty, příspěvek na penzijní připojištění, z vybraných směrů svozová doprava, pro každého zaměstnance příspěvek na cestu do práce. Firemní tábory, sportovní a kulturní akce.
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.
  • Stabilní pracovní místo.
  • Práce v týmu pro přední automobilky.