Timone Management s.r.o.

.NET Developer REMOTE, Stuttgart (Německo)
Náš zákazník je středně velká společnost ze sektoru služeb, která má své sídlo v Stuttgartu. Kvůli nedostatku personálu, hledáme zkušeného MS .NET Vývojáře pro REMOTE spolupráci!

POPIS PRÁCE

Náš zákazník je středně velká společnost ze sektoru služeb, která má své sídlo v Stuttgartu. Kvůli nedostatku personálu, hledáme zkušeného MS .NET Vývojáře pro REMOTE spolupráci!

Vaše náplň práce:

  • Další vývoj stávající zákaznické aplikace
  • Provádění úprav specifických pro daný projekt

Zahájení projektu: IHNED/DOHODOU
Umístění: Stuttgart

NABÍZÍME/BENEFITY

  • Plat dle Vašich zkušeností, nadprůměrně vysoký!
  • Dobré pracovní prostředí
  • Inovativní projekty
  • Firemní vozidlo

POŽADOVANÉ JAZYKY A JINÉ ZNALOSTI

Minimálně 2 roky zkušeností jako vývojář softwaru!

Zkušenosti s následujícími technologiemi:

  • MS .NET Framework s C #, WPF, atd.
  • MS SQL
  • Zkušenosti s integrací systémů třetích stran
  • Organizační talent a týmový hráč
  • Anglický jazyk
  • Německý jazyk B1