Práce pro lepší BUDOUCNOST

Referent vymáhání dluhů
BYTASEN, spol. s r.o.

Úspěšná společnost zabývající se správou nemovitostí příjme schopného pracovníka/ci na pozici: referent vymáhání dluhů.

POŽADUJEME:

SŠ vzdělání, znalost práce na PC - Word, Excel… program - WinDomy,GINIS - výhodou. Výborné komunikační schopnosti,odolnost proti stresu,samostatnost,spolehlivost,zodpovědnost.

  • Pracoviště Brno-Žabovřesky, Vychodilova 17.Nástup dle dohody.

Náplň práce:
kontrola úhrad dlužného nájemného a záloh na služby spojené s bydlením ve smyslu schválené metodiky, evidence nájemců bytů s dlužným nájemným a zálohami na služby, jednání s dlužníky, příprava podkladů pro schválení dalšího postupu řešení úhrady dluhů (splátkový kalendář, výměny, atd.)atd.

NABÍZÍME:

  • Nástupní plat dle znalostí a praxe od 16.000,- Kč + odměny
  • Práci ve stabilní a zavedené firmě v dobrém kolektivu.
  • Zaškolení, zapracování a další odborný růst,smlouva na dobu neurčitou.
  • Řadu firemních benefitů: školení a vzdělávání,5 týdnů dovolené,stravenky, odměny dle pracovního řádu.

Pro zájemce, kteří nejsou z Brna a blízkého okolí, je možnost ubytování.