UNIJOB s.r.o.

Skladový manipulant s VZV, Praha - Východ
Chcete být součástí mezinárodní velkoobchodní společnosti jako skladový manipulant? Pokud máte slabost pro elektroniku, a ve skladu jste jako ryba ve vodě, jste zkušený jezdec na VZV, pak hledáme právě Vás! :-)

Chcete být součástí mezinárodní velkoobchodní společnosti jako skladový manipulant?
Pokud máte slabost pro elektroniku, a ve skladu jste jako ryba ve vodě, jste zkušený jezdec na VZV, pak hledáme právě Vás! :-)

Budete pracovat pro společnost zaměřenou na velkoobchodní prodej, dodávající domácí spotřebiče a elektroniku téměř po celé České Republice. Je distributorem mnoha světových i lokálních značek, zaujímající vedoucí nebo přední pozice na trhu, a zároveň zajišťuje i individuální rozvozy z celého světa.

 Náplň práce
• Vykládka a nakládka kamionů
• Vyskladňování a zaskladňování zboží, konsolidace zboží
• Balení zásilek, příprava k odeslání
• Kompletace výrobků
• Udržování přehlednosti skladu, úklid
Pracovní doba
8.30 -17.00 (možné přesčasy v případě většího objemu práce, flexibilita výhodou)

Požadujeme

• Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
• Oprávnění na VZV výhodou, nikoliv podmínkou - praxe však nutná
• Zodpovědný přístup k práci
• Trestní bezúhonnost
• Fyzicky zdatné muže, dobrý zdravotní stav, věk do 50let
• Časovou flexibilitu, ochotu pracovat přesčas

Nabízíme

• Práci v zázemí prosperující české, ale zároveň nadnárodní společnosti
• Práci v příjemném kolektivu
• Zajímavé a vysoce motivační mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody (sleva na firemní výrobky/služby, závodní
stravování, firemní společenské akce)
• Nepodmíněno žádným stupněm vzdělání
• Nástupní mzda 32 000 Kč hrubého (CELOROČNÍ PRŮMĚR) + možné osobní
ohodnocení v případě kvalitní práce.