UNIJOB s.r.o.

Prodavačka suvenýrů a umění na Pražském hradě
Kdo říká, že práce nemůže být koníčkem? Chceme tento mýtus zbořit-vyhlašujeme tedy pátrání nejen po všech nadšenkyních v oblasti historie, kultury a umění!A pokud máte prodejního ducha a domluvíte se anglicky, tak je tohle nabídka právě pro Vás!

Poptáváme prodavačky na hlavní pracovní úvazek pro společnost zabývající se provozem kamenných muzejních obchůdků na Pražském hradě. Sortimentem prodeje jsou např. umělecké předměty, suvenýry, a další různé upomínkové předměty pro návštěvníky Pražského hradu.

Náplň práce: A co bude Vaší pracovní náplní?
- prodej uměleckých a upomínkových předmětů
- obsluha pokladny, podávání informací návštěvníkům
- drobný úklid na prodejně

Místo výkonu práce: Praha 1 - Hradčany

Pracovní doba: 9.00 - 16.00 / 17.00 v zimním období, v letním období pak 9.00 - 17.00 / 18.00 hod.

Požadujeme:

- čistý výpis z rejstříku trestů (vyžaduje se po všech hradních zaměstnancích)
- spolehlivost, sympatické vystupování, aktivní přístup k práci
- komunikativní znalost AJ (minimálně na úrovni A2, další jazyky výhodou)
- preferujeme nástup ihned, nicméně otevřeni jsme i domluvě:-)

Nabízíme:

- pracovní pozici v atraktivním historickém prostředí Pražského hradu
- zajímavé bonusy dle tržeb obchodu